Zmiana przystanku Grabówki Pętla w kierunku Borku Fałęckiego

Szanowni Pasażerowie,

Uprzejmie informujemy, że od dnia 9.01.2023 r. (poniedziałek) zostaną wprowadzone następujące zmiany w funkcjonowaniu przystanków Grabówki Pętla dla linii 214 i 254:

przystanek końcowo-początkowy dla kursów linii 214 i 254 wykonywanych do Grabówek Pętli oraz przelotowy linii 214 w kierunku Podstolic Centrum będzie nadal zlokalizowany na pętli;

przystanek przelotowy w kierunku Borku Fałęckiego dla kursów linii 214 wykonywanych od Podstolic Centrum zostanie przeniesiony do nowej stałej lokalizacji, na drogę prowadzącą od strony Podstolic;

zostanie zlikwidowany (dla Komunikacji Miejskiej w Krakowie) dotychczasowy przystanek przelotowy dla linii 214 i 254 w kierunku Borku Fałęckiego, zlokalizowany na drodze powiatowej prowadzącej w kierunku Golkowic i ul. Drużbackiej.

Uwaga! NIE będzie wspólnego przystanku o nazwie Grabówki Pętla dla wszystkich kursów linii 214 w kierunku Borku Fałęckiego (zarówno od strony Podstolic jak i rozpoczynających trasę w Grabówkach).

Jednocześnie, wszystkie kursy linii 214 i 254 rozpoczynające się na pętli Grabówki Pętla będą realizowane 1 minutę później. Godziny odjazdów z innych przystanków pozostaną bez zmian.

Foto: EKOWieliczka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *