Wieliczka. Radni przegłosowali podwyżkę cen biletów na zielone autobusy.

ZA: 12

PRZECIW: 7

WSTRZYMUJĘ SIĘ: 4

Koniec z honorowaniem biletu metropolitalnego. 🙁

Bilet jednorazowy – 5zł.

Bilet Miesięczny – Sieciowy 100zł

Bilet Miesieczny -Sieciowy z Wielicką Kartą Mieszkańca 60zł

Bilet seniora 30zł

Dzieci ze szkół podstawowych mają przejazdy nieodpłatne jeśli ich miejsce zamieszkania jest powyżej 3 km od szkoły podstawowej do której dziecko dojeżdża.

Jeden komentarz do “Wieliczka. Radni przegłosowali podwyżkę cen biletów na zielone autobusy.

  • 24 stycznia, 2026 o 12:50 pm
    Bezpośredni odnośnik

    24,01/2026:

    I rozważ sobie Człowieku, że planowałem zakupić sobie metropolitarny- a teraz nie wiem co wybrać- zielone i niebieskie (w tym kolejowe) czy tylko niebieskie i kolejowe. Radni Miasta Wieliczka- dziękujemy [ironia]!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *