Wieliczka. Radni przegłosowali podwyżkę cen biletów na zielone autobusy.
ZA: 12
PRZECIW: 7
WSTRZYMUJĘ SIĘ: 4
Koniec z honorowaniem biletu metropolitalnego. ![]()
Bilet jednorazowy – 5zł.
Bilet Miesięczny – Sieciowy 100zł
Bilet Miesieczny -Sieciowy z Wielicką Kartą Mieszkańca 60zł
Bilet seniora 30zł
Dzieci ze szkół podstawowych mają przejazdy nieodpłatne jeśli ich miejsce zamieszkania jest powyżej 3 km od szkoły podstawowej do której dziecko dojeżdża.



24,01/2026:
I rozważ sobie Człowieku, że planowałem zakupić sobie metropolitarny- a teraz nie wiem co wybrać- zielone i niebieskie (w tym kolejowe) czy tylko niebieskie i kolejowe. Radni Miasta Wieliczka- dziękujemy [ironia]!