Czy zostały przeprowadzone jakiekolwiek analizy opłacalności takiej zmiany? Pytaie dodatkowe, na które nie chce znać odpowiedzi:
– Dlaczego przejazdy z oraz do Wieliczki zostały ułożone „pod szkołę”, jeżeli W2 nie obsługuje szkoły w Węgrzcach Wielkich?
– Ponadto, dlaczego nie można wzmocnić obsługę linii Z1, busek typu: Solaris (duży), zlikwidować W2, w miejsce W2 wprowadzić busika w porozumieniu z Małopolskimi Liniami Dowozowymi, tylko odcina się Mieszkańców Małej Wsi, Strumian oraz Węgrzc Wielkich?
Przypomnę, że podobna sytuacja była z linią C1 (w pierwszych miesiącach nie była obsługiwana zielonym busikiem)- była prywatna Firma na zlecenie Wielickiej Spółki Transportowej. Dlaczego nie można zrobić tego w przypadku W2?
– Kolejna sprawa to taka, dlaczego dotychczas W1 (obecnie W2) jest obsługiwana przez Iveco? Dlaczego nie można wykonać trasę chociażby busikiem typu: Solaris 12 zamiast 18 (coś pod typ: Autosana- jak linia 284)? Podróżuje z Osobą Niepełnosprawną i Ona ostatnio pyta się: jaki jedzie? Na odpowiedź: Iveco- stanowczo odmawia podróży (nie będzie wchodzić po schodach)- a szczególnie trzymać się poręczy bo i tak się przewróci (Iveco) bardzo mocno hamuje. To jest skandal [!!!!]
02.01.2026 |
Czy zostały przeprowadzone jakiekolwiek analizy opłacalności takiej zmiany? Pytaie dodatkowe, na które nie chce znać odpowiedzi:
– Dlaczego przejazdy z oraz do Wieliczki zostały ułożone „pod szkołę”, jeżeli W2 nie obsługuje szkoły w Węgrzcach Wielkich?
– Ponadto, dlaczego nie można wzmocnić obsługę linii Z1, busek typu: Solaris (duży), zlikwidować W2, w miejsce W2 wprowadzić busika w porozumieniu z Małopolskimi Liniami Dowozowymi, tylko odcina się Mieszkańców Małej Wsi, Strumian oraz Węgrzc Wielkich?
Przypomnę, że podobna sytuacja była z linią C1 (w pierwszych miesiącach nie była obsługiwana zielonym busikiem)- była prywatna Firma na zlecenie Wielickiej Spółki Transportowej. Dlaczego nie można zrobić tego w przypadku W2?
– Kolejna sprawa to taka, dlaczego dotychczas W1 (obecnie W2) jest obsługiwana przez Iveco? Dlaczego nie można wykonać trasę chociażby busikiem typu: Solaris 12 zamiast 18 (coś pod typ: Autosana- jak linia 284)? Podróżuje z Osobą Niepełnosprawną i Ona ostatnio pyta się: jaki jedzie? Na odpowiedź: Iveco- stanowczo odmawia podróży (nie będzie wchodzić po schodach)- a szczególnie trzymać się poręczy bo i tak się przewróci (Iveco) bardzo mocno hamuje. To jest skandal [!!!!]