Od dnia 1 marca 2026r. obowiązuje nowy taryfikator przejazdów na liniach WST.
Bilety będą dostępne wyłącznie u kierowcy oraz w aplikacji IMKA.
Szczegółowe informacje dotyczące taryfy cen biletów dostępne są na naszej stronie internetowej: wst.info.pl
BRAK HONOROWANIA BILETU METROPOLITALNEGO.
Zmiana rozkładu jazdy linii L1 oraz W2 od 1.03.2026r.
Linia L1: https://wst.info.pl/wp…/uploads/2026/02/L1_1.03.2026.pdf
Linia W2: https://wst.info.pl/wp…/uploads/2026/02/W2_1.03.2026.pdf
Od niedzieli, 12 kwietnia 2026r. wracają niedzielne kursy autobusów linii J1 i Z1.
Każda z linii będzie realizować 4 kursy dziennie.
Linia J1 pojedzie przez:
Wieliczkę, Grabówki, Sierczę, Koźmice Wielkie i Janowice.
Linia Z1 pojedzie przez:
Wieliczkę, Lednicę Górną, Tomaszkowice, Sułków, Małą Wieś, Strumiany oraz Węgrzce Wielkie.
Burmistrz wycofuje honorowanie biletu metropolitalnego.

